Produkty

dsm_logo

Dodáváme pro vás produkty německé společnosti DSM Messtechnik GmbH, jichž jsme výhradní obchodní a servisní zastoupení. Hlavní skupiny našich produktů jsou:

Spojovací technika – lisy DSM

Elektro – servo lisy jsou přesné silové jednotky pracující na principu pohonu mechanického vřetene elektro – servo motorem. Veškeré parametry pohybu pracovního pístu (síla posunu, dráha, rychlost atd.) jsou plně programovatelné a následně při lisovacím procesu je možnost jejich sledování a vyhodnocování. Tato technologie zaručuje nebývalou přesnost těchto procesů. Přesnost nájezdu cca. 0,01 mm, přesnost síly do 1 % max. síly vřetene. Tyto jednotky se vyrábějí v silových variantách umožňující max. sílu 50 N až 120 kN. Délka zdvihu v závislosti na provedení vřetena je až 500 mm.

Šroubovací technika DSM

Elektro – servo šroubovací vřetena jsou vysoce přesné šroubovací / utahovací systémy. Mezi jejich přednosti patří možnost kompletního naprogramování šroubovacího procesu a jeho následné monitorování. Přesnost šroubovacího procesu je zaručena snímači pootočení šroubováku s přesností 0,1°. Kroutící moment je snímán přímou, nepřímou, či kombinovanou metodou k zaručení vysoké přesnosti procesu.

Řídící jednotky DSM

Řídící jednotky jsou dodávány pro oba tyto systémy. Umožňují programování všech parametrů procesů, jejich vyhodnocování, grafické zobrazení sledovaných procesů a následnou archivaci. Je možné uložení až 2 x 128 programů přímo v jednotce, případně neomezené množství při uložení do PC. Dále je možnost ukládání programů, či naměřených hodnot do zabudované CF paměťové karty. Samozřejmostí je možnost propojení řízení přes ProfiBus, EtherNet/IP, a RS 232. Všechny tyto přednosti, včetně vysoké životnosti, zaručují bezproblémový chod, jednoduchou obsluhu a nejvyšší kvalitu těchto procesů.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>