O společnosti

Společnost LK Machines, s.r.o. nabízí dodávku a servis přesných šroubovacích a lisovacích systémů, automatizační techniky. Specializujeme se zejména na oblast automotive a strojírenství s cílem zvýšit automatizaci a kapacitu produkce.

Od roku 2015 zastupujeme v České republice a na Slovensku výrobce přesných šroubovacích a lisovacích systémů společnost DSM Messtechnik, GmbH.

Nejnověji jsme pak navázali spolupráci s předním výrobcem automatizační techniky, společností STEIN automation, GmbH. Paletkové přepravní systémy STEIN s jedinečným systémem řízení SOFT MOVE nabízí nejpodernější řešení v oboru.

Obchodní tým LK Machines, s.r.o. má zkušenostmi z oblasti prodeje techniky, technické podpory a servisu. Disponujeme servisními kapacitami a skladovými zásobami náhradních dílů pro zajištění rychlého a kvalitního servisu a zachování výroby.

Jsme přesvědčeni, že společnost LK Machines, s.r.o. Vám bude silným partnerem a těšíme se na rozvoj vzájemné spolupráce.

Váš obchodní tým LK Machines, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>