LK Machines

Společnost LK Machines, s.r.o. nabízí dodávku a servis přesných šroubovacích a lisovacích systémů. Specializujeme se zejména na oblast automotive a strojírenství s cílem zvýšit automatizaci montážních procesů a kapacitu produkce.

Společnost LK Machines, s.r.o. je novým oficiálním zastoupením společnosti DSM Messtechnik GmbH v České republice a na Slovensku.  Pro rozvoj obchodních aktivit a servisní podpory ve jmenovaných regionech máme plnou podporu společnosti DSM Messtechnik GmbH.

Obchodní tým LK Machines, s.r.o. má zkušenostmi z oblasti prodeje techniky, technické podpory a servisu. Disponujeme servisními kapacitami a skladovými zásobami náhradních dílů pro zajištění rychlého a kvalitního servisu. Máme k dispozici kalibrační laboratoř a vybavení pro provádění kalibrací v provozovně zákazníka.

Jsme přesvědčeni, že společnost LK Machines, s.r.o. Vám bude silným partnerem a těšíme se na rozvoj vzájemné spolupráce.

Váš obchodní tým LK Machines, s.r.o.

Přehled technologií ke stažení zde

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>