Služby

Prodáváme šroubovací a lisovací systémy. Našimi klienty jsou výrobci jednoúčelových strojů a zařízení, výrobní a montážní společnosti.

Prodáváme automatizační paletkové systémy. Nabízíme kompletní systémy s řízením procesu, ale i samostatné komponenty pro využití a interaci při stavbě jednoúčelových zařízení.

Provádíme servis námi nabízených produktů. Pro tyto potřeby máme své vlastní servisní zázemí. Na přání zákazníka provádíme servis přímo na místě. Úzce spolupracujeme s výrobci zařízení.

Provádíme kalibrace námi nabízených produktů. Disponujeme certifikovanou kalibrační laboratoří u výrobce, kalibrační kontrolu senzorů provádíme také přímo u zákazníka.

Programujeme řídící jednotky pro námi nabízené produkty. Provádíme softwarové úpravy jednotek dle požadavků zákazníků.

Provádíme školení obsluhy dodaných zařízení. Zaškolíme na základy programování a nastavení systému.

Poskytujeme technické poradenství pro výrobce jednoúčelových zařízení a konečné uživatele. Komunikujeme technická řešení s dodavatelem s důrazem na požadavky zákazníka.

Prezentujeme námi zastupované značky přímo ve výrobních závodech a na osobních setkáních. Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>