Měřící technika

QS-Box

QS-Box

QS-Box je kompaktní, výjimečně univerzální referenční měřící systém. Zpracovává analogové i digitální měřící signály. Všechny použité měřící senzory mohou být propojeny s odpovídajícími zásuvnými moduly Kanál DSM-Digital vám nabízí všechny možnos...

Vedle kontrolních systémů pro šroubovací a lisovací systémy, společnost DSM nabízí také digitální měřící systémy pro kontrolu kvality procesů.

Referenční měřící systém QS-Box může být použit pro monitorování a kontrolu procesů stejně jako pro nastavení a kalibrace šroubovacích a lisovacích systémů.

Díky použití zásuvných modulů je toto zařízení vysoce flexibilní a lze ho využít pro všechny aktuálně používané senzoriky.

Produktový list QS-Box (PDF, 540KB)

Výhodou moderních měřících systémů jsou přenos výsledků měření bez ovlivnění a zobrazení výsledků v blízkosti měřených bodů stejně jako inteligentní paměťový čip.

Data zaznamenaná senzory jsou nastavena automatiky po připojení QS Boxu. Pouze senzory a nikoli celý měřící řetězec je periodicky kalibrován.

• Měření je možné v online i offline režimu
• Měřen údaje jsou nahrány a graficky zobrazeny
• Data jsou zálohována přímo na CF kartu nebo do PC
• Testovací zařízení s integrovaným měřícím systémemměřící technika-nahled

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>